ANKARA

Deniz KIRATLI : (Sertifika No: 2015/09-11:D004)  

Çocuk Gelişimci  

Demet Kılıç : (Sertifika No:2015/09-11:D005 )

Okul Öncesi Öğretmeni

Devrim Bulut : (Sertifika No:2015/09-11:D006)

Sınıf Öğretmeni/MEB

Duygu Kurşuncu : (Sertifika No:2015/09-11:D007

PDR

Erkin Akın : (Sertifika No:2015/09-11:D009)

Rehber Öğretmen

Fatoş Tunç : (Sertifika No:2015/09-11:D011)

Sınıf Öğretmeni

Kadriye Tanyıldız : (Sertifika No:2015/09-11:D012 )

Sınıf Öğretmeni

Kübra Taşçı : (Sertifika No:2015/09-11:D013)

Sınıf Öğretmeni

Meral Dudak : (Sertifika No:2015/09-11:D015)

Rehber Öğretmen

Samiye Ülkü Uluç : (Sertifika No:2015/09-11:D016)

Sınıf Öğretmeni

Serpil uysal : (Sertifika No:2015/09-11:D017)

Çocuk Gelişimci

Sevgi Öztürk : (Sertifika No:2015/09-11:D018)

Sınıf öğretmeni

Sibel Tatlı Yurdakul : (Sertifika No:2015/09-11:D019)

Sınıf Öğretmeni

Zeynep Güler : (Sertifika No:2015/09-11:D020)

Sınıf Öğretmeni

Süleyman Nazif Baydar : (Sertifika No:2015/09-11:D021)  

İngilizce Öğretmeni

Gülay Karasu : (Sertifika No:2015/09-11:D022)

Sınıf Öğretmeni

Handan Ercan : (Sertifika No:2015/09-11:D023)

Özel Eğitim uzmanı

Murat Sezgin : (Sertifika No:2015/09-11:D024) 

Sosyal Hizmetler Uzmanı

                                                           İSTANBUL

Betül GÜN : (Sertifika No: 2015/09-11: D:02) –  

Özel Eğitim Uzmanı

                                                           KIBRIS

Emine Mullaaziz : (Sertifika No:2015/09-11:D008)

Özel Eğitim Uzmanı

Asiye Hoşoğlu : (Sertifika No:2015/09-11:D001)

Özel Eğitim Uzmanı

                                                           MERSİN

Fatma Selen Ölmez : (Sertifika No:2015/09-11:D010 : Mersin)

Dil Konuşma Terapisti

                                                           ANKARA

Süreyya Sütçü : (Sertifika No:2016/02-12: D035)

Sınıf Öğretmeni

Serap Alptekin : (Sertifika No:2016/02-12: D030)

PDR

Hatice Sever : (Sertifika No:2016/02-12: D031) –  (Albatros Özel Eğitim Merkezi Öğretmeni)

Sınıf Öğretmeni 

Nurten Aslan : (Sertifika No:2016/02-12: D032) – (Albatros Özel Eğitim Merkezi Öğretmeni)

Sınıf Öğretmeni 

Cavit Kurt : (Sertifika No:2016/02-12: D035)

Sınıf Öğrtmeni

Özlem Baba : (Sertifika No:2016/02-12: D036)

Sınıf Öğretmeni

Meryem Oğuzhan : (Sertifika No:2016/02-12: D037)  

Psikolog

Meryem Yıldız : (Sertifika No:2016/02-28D029)

PDR

Meryem Demirkaya : (Sertifika No:2016/02-12: D028)

                                                           İSTANBUL

Hamide Merve Demir : (Sertifika No:2016/02-12: D038)

Özel Eğitim Uzmanı

                                                           TRABZON

Canan Turgut Karaveli : (Sertifika No:2016/02-12: D027 )

Sınıf Öğretmeni

Pakize Urfalı Dadanlı : (Sertifika No:2016/02-12: D034)

Sınıf Öğretmeni

  3. DÖNEM MEZUNLARI

                                                           İSTANBUL

Nilüfer ÖZEK : (Sertifika No:2016/03- M05 D0008)

Okul Öncesi Öğretmeni

Gülenser Yurttutan Erol : (Sertifika No:2016/03- M05 D0014)

Çocuk Gelişimci

Fatma ARI : (Sertifika No:2016/03- M05 D0016)

Okul öncesi Öğretmeni

                                                           ANKARA

Damla Oruç BAŞESGİOĞLU: (Sertifika No:2016/03- M05 D0020) 

Sosyal Psikolog

Yasemin Dilek Altıntaş : (Sertifika No:2016/03- M05 D0009)

Özel Eğitim Uzmanı

Kübra Yücekaya : (Sertifika No:2016/03- M05 D0010)

Özel Eğitim Uzmanı

Şule Yüksel Özkaya : (Sertifika No:2016/03- M05 D0012)

PDR

Çiğdem Eryılmaz Canlı : (Sertifika No:2016/03- M05 D0004)

Dil Konuşma Terapisti

Ayşen Yeşilkaya : (Sertifika No:2016/03- M05 D0003)

Dil Konuşma Terapisti

Gökçen Akyürek : (Sertifika No:2016/03- M05 D0005)

Ergoterapist

Süreyya Kaya : (Sertifika No:2016/03- M05 D0001)

Sınıf Öğretmeni

                                                           ZONGULDAK

Tahsin Yavuz : (Sertifika No:2016/03- M05 D0011) – ( Derneğimiz Zonguldak il Temsilcisi) 

Sınıf Öğretmeni

                                                           ANTALYA

Aysel Uğurlu Özercan : (Sertifika No:2016/03- M05 D0007) –  ( Derneğimizin Antalya gönüllüsü) 

PDR 

                                                           SAKARYA

Özgür Özyurt : (Sertifika No:2016/03- M05 D0013) 

Özel Eğitim Uzmanı

Ezgi Koca : (Sertifika No:2016/03- M05 D0002)

MEB/Rehber Öğretmen

                                                           KONYA

İlknur DOĞAN : (Sertifika No:2016/03- M05 D0017)           (Derneğimizin Konya Temsilci Yardımcısı)

Sınıf Öğretmeni

ERKAN YAŞAR : (Sertifika No:2016/03- M05 D0018)         (Derneğimizin Konya il Temsilcisi)  

Özel Eğitim Uzmanı/ MEB

                                                           KIBRIS

ASLI HANNAS : (Sertifika No:2016/03- M05 D0019)          

Özel Eğitim Uzmanı

 4. DÖNEM MEZUNLARI

                                                           ADANA

Yeşim Ertürk KÜÇÜKDAĞ : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D023) – (Derneğimiz Adana İl Gönüllüsü)

Hacettepe Üniversitesi Rehberlik/

                                                           ANTALYA

Nuray KUYUCU:(Sertifika No: 2016/04 M06 – D029)

Sınıf Öğretmeni

                                                           ANKARA

Z. Figen KAYGUSUZ : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D031)

A.Ü Eğt. Blm. Fk. EYP Öğretmenliği

Selin DİKGİTMEZ: (Sertifika No: 2016/04 M06 – D027)

Özel Eğitim Uzmanı

Zahide GÖKTAŞ: (Sertifika No: 2016/04 M06 – D030)

Esk. And. Ünv. Okulöncesi Öğrt.

Ayşenur YAVUZ : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D028)

Pdr

Aylin TUTUMLU: (Sertifika No: 2016/04 M06 – D002)

A.İ.B.Ü / Sınıf Öğretmenliği

Çiğdem EMİR : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D003)

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji

Emine ARSLAN: (Sertifika No: 2016/04 M06 – D005)

Çocuk Gelişimi Yüksek Lisans/odyoloji ve konuşma bozukluğu yüksek lisans

Emine SAYAN : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D032)

İnönü Üniversitesi Pdr/ MEB- Etimesgut RAM

Erol ÖZCAN: (Sertifika No: 2016/04 M06 – D006)

Marmara Üniversitesi Pdr

Fatma KILINÇ: (Sertifika No: 2016/04 M06 – D007)

Odyoloji ve konuşma bozukluğu yüksek lisans

Gülcan Yıldız SALI : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D010)

Anadolu Üniversitesi okul öncesi öğretmenliği

Münire ŞAFAK : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D015) –

Gazi Üniversitesi Çocuk gelişimi ve okul öncesi öğrt/ master-okul öncesi –

Özkan ÇAĞLAR : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D017)

Selçuk Üniversitesi- PDR

Rafiye ÖZKAN: (Sertifika No: 2016/04 M06 – D018)

Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

Selma SOMAY : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D019) –  

Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Uzmanı

Semra APAKKAN EŞ : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D020)

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi epö/ MEB/ Yenimahalle RAM

Sercan Yıldız CAN: (Sertifika No: 2016/04 M06 – D021)

Odyoloji ve konuşma bozukluğu yüksek lisans

Züleyha BAKKAL : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D026)

Gazi Üniversitesi Çocuk gelişimi ve okul öncesi öğretmenliği

                                                           BOLU

Tuğba Bukış DİNÇER : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D022)

Özel Eğitim Uzmanı

                                                        GAZİANTEP

Dilek DEMİRDAĞ : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D004)

Atılım Üniversitesi/ Psikoloji Bölümü

                                                         ISPARTA

A.Banu TURAN TORTOP : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D026)

Anadolu Üniversitesi Odyoloji ve konuşma bozukluğu lisans/özel eğitimci

                                                         İSTANBUL

Gülşen MACİT : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D011)

İstanbul Üniversitesi PDR

Zehra Emine ÜNAL : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D024)

Boğaziçi Üniversitesi ilköğretim Matematik öğretmeni

                                                          İZMİT

Arif POLAT : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D001)

CelalAbad Devlet Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bl. lisans

Selma ULUBİR : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D027)

İstanbul Teknik Üniversitesi Müzik bl Lisans/Pedagojik formasyon Okan Üniversitesi

                                                           KOCAELİ

Hülya ÇELİK : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D012)

Özel Eğitim Uzmanı

                                                            KONYA

 Fazlı YILMAZ : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D008)

Dicle Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bl. lisans

                                                            MERSİN

İlknur İzci DOĞAN : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D013)

Gazi Üniversitesi PDR

İlknur SEPİCİ : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D014)

Özel Eğitim Uzmanı

Nurten Kübra DOĞAN : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D016)

Erciyes Üniversitesi Pdr

Zeynep DOĞAN : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D025)

Sınıf Öğretmeni

                                                           SAMSUN

Figen KARA : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D009)

Özel Eğitim Uzmanı

 5. DÖNEM MEZUNLARI

 

                                                           ANKARA

Abdulkerim ÖZKAN : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D001)

Sınıf Öğretmeni

Arzu okur CEYDİLEK : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D002)

Matematik Öğretmeni

Demet TARHAN : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D006)

Psikolog

Emine BALCI : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D009)

Rehber Öğretmen

Huriye KILIÇ : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D011)

Sınıf Öğretmeni

Miyase TAŞ : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D013)

Özel Eğitim

                                                           AYDIN

Burcu YILMAZ : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D004)

Sınıf Öğretmeni

                                                           DENİZLİ

Cengiz TÜRKMEN : ( Sertifika No: 2017/01-M05 : D005)

Psikolog

                                                           ADANA

Fatih EREN : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D0010)

Sınıf Öğretmeni

                                                           BURSA

Sevinç YILMAZ : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D015)

Özel Eğitim uzmanı

                                                           MERSİN

Selma YALÇINYİĞİT : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D014)

Rehber Öğretmen

                                                           İSTANBUL

Lale ÇİFTÇİ : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D012)

Rehber Öğretmen

Eda GÜLEĞEN : ( Sertifika No: 2017/01-M05 : D007)

                                                           KONYA

Elvan ŞAKALAK : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D008)

Psikolog

                                                           SAKARYA

Burcu Çelebi TIKIZ : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D003)

Rehber Öğretmen

                                                           BODRUM

Zeliha ÇAĞLAR : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D016) – ( Derneğimiz Bodrum ilçe Temsilcisi)

Özel eğitim Uzmanı

  6. DÖNEM İSTANBUL KURSU MEZUNLARI

                                                          

                                                           İSTANBUL

Feride Nilgün ALP : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D008)

Matematik Öğretmeni

Özlem ENGİN     : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D005)

Okul Öncesi Öğretmeni

Seda KETEN      : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D003)

Odyoloji ve Konuşma bozuklukları uzmanı

Memnune Nida KARAÇAM : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D004)

Sosyolog

Uygar KANAR : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D006)

Sınıf Öğretmeni

Nurcihan TEKİN : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D009)

Özel Eğitim Uzmanı

Nesil Sezgi YILMAZ : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D014)

Okul Öncesi Öğretmeni

Makbule Atagür ERKUT : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D010)

Okul Öncesi Öğretmeni

Hasan ADAK : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D011)

Özel Eğitim Uzmanı

                                                            ANKARA

Şener GÜLKAYA : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D007)

Okul Öncesi Lisans + Özel Eğitim Yüksek Lisans

                                                            BURSA

Hüseyin ÇELİK      : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D001)

Sınıf Öğretmeni

                                                           ÇORLU / TEKİRDAĞ

Dr. Gülçin BABAOĞLU : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D002)

Gazi Ünv. Tıp Fk.

  7. DÖNEM MEZUNLARI

 (21 MAYIS – 18 HAZİRAN 2017)


                                                           İSTANBUL

Bedia ÖZTÜRK            : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D001)

Maltepe Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü

                                                           ANKARA

Selim YÖNET                : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D018)   

Ankara Ünv. Özel Eğitim Bölümü

Firuzan SAYAR            : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D007)

Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

Eda BOZ                    : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D005)

Yakın Doğu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği

Meltem Çiğdem KİRAZLI   : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D011)

Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü (Doktora)

Hülya YILDIZ               : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D009)

Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü

Rafiye ÖZKAN              : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D016)

Ankara Üniversitesi İlahiyat Bölümü

Sedanur YAŞAR             : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D017)

Ahi Evran Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

Nuh ÇİNAZ                 : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D013)

Ege Üniversitesi PDR Bölümü

Serdal VURAL              : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D020)    – POLATLI –

Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

Zeynep CANPOLAT          : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D022)    – POLATLI –

Burdur Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği

Emine KARAMAN          : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D006)

ODTÜ Psikoloji Bölümü

                                                        ANTALYA

Begümhan YÜKSEL       : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D002)

Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Doktora

                                                     İZMİR

Gözde BOZABA             : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D008)

Lefke Üniversitesi PDR Bölümü

                                                        KAYSERİ

 Oğuzhan ERDAŞ            : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D014)

Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

 Büşra KARAKANAT       : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D003)

Çanakkale 19 Mart Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü

                                                      DENİZLİ

Makbule TUTAK            : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D010)

Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Bölümü

                                                       SAMSUN

Merve YÜKSEL            : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D012)

19 Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü

                                                      BOLU

Öznur DEMİRBAŞ          : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D015)

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Özel Eğitim Yüksek Lisans

                                                       MERSİN

Selma YALÇIN              : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D019)

Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği

                                                        ELAZIĞ

Ebru GÜLBEYAZ           : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D004)

Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü

                                                         TRABZON

Ufuk AYDIN                 : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D021)

Karadeniz Teknik Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü

 8. DÖNEM MEZUNLARI

 (31 TEMMUZ – 06 AĞUSTOS 2017 – YOĞUNLAŞTIRILMIŞ EĞİTİM)


                                                           ANKARA

 Canan ÖRDEKÇİ                     : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D003)

Ankara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

Derya KOZAN              : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D004)

Aksaray Üniversitesi PDR Bölümü

Ebru BAYRAKÇI            : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D005)

Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişim Bölümü

Firuzan SAYAR             : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D008)

Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

Fitnat ALTUNBAŞ          : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D009)

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Rafiye ÖZKAN              : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D017)

Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

Seda Köse YILDIRIM       : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D019)

Başkent Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

Selmin SARIKAYA               : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D022)

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü

Sevgi ŞENGÜN              : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D023)

Atatürk Üniversitesi Sınıf öğretmenliği Bölümü

                                                           ADANA

Yeşim ERTÜRK                               : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D024) ( Derneğimiz Adana il Gönüllüsü) 

Hacettepe Üniversitesi PDR – Adana

                                                           MERSİN

Selma YALÇIN                                 : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D021)

Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği

                                                           BOLU

Öznur DEMİRBAŞ                          : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D015)

Abant İzzet baysal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği + AİBÜ Özel Eğitim Bölümü

                                                           MANİSA

Nuray TER                                        : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D014)

Karadeniz Teknik Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü

                                                           DENİZLİ

Makbule ÖZBEK                             : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D013)

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

                                                           BALIKESİR

Kadriye CAN                                    : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D012)

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

                                                           ANTALYA

Hafize GÜLMEZ                                             : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D011)

19 Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

                                                           İZMİR

Güneş KAYA                           : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D010)

Ege Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

                                                           ELAZIĞ

Ebru GÜLBEYAZ                      : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D006)

Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü

                                                 KARADENİZ EREĞLİ

Beyhan İSTENCİOĞLU                  : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D001)

19 Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

                                                           KAYSERİ

Büşra KARAKANAT                    : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D002)

Onsekiz Mart Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü

                                                           İSTANBUL

Pınar GEN                                       : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D016)

Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans

Zeliha UYSAL                 : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D026)

Lisans ve Yüksek Lisans Ankara Üniversitesi PDR Bölümü

Ramiye Aydın ESEN          : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D018)

Karadeniz Teknik Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü

                                                           KONYA

Fazlı YILMAZ                  : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D007)

Dicle Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

Selime Yurdayan POLAT       : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D020)

Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

 9. DÖNEM MEZUNLARI

                                                           ANKARA

Tuğba GEDİK                : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D024)

Psikolog

Özgü İNAL                  : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D015)

Dil ve Konuşma Uzmanı

Hilal CANATAN              : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D011)

Psikolog

Gülsüm SAVAŞ              : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D008)

PDR

AFYON

Sabahat HAZER              : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D019)

Sınıf Öğretmeni

                                                           BALIKESİR

Hava BULUT                 : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D010)       

Rehber Öğretmeni

Pakize Mehtap AKTUĞ          : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D017)      (Derneğimiz Balıkesir il Temsilci Yardımcısı)  

Özel Eğitim Öğretmeni

Sadiye KAÇA                 : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D020)(Derneğimiz Balıkesir il Temsilcisi)      

Özel Eğitim Öğretmeni

                                                             BODRUM

Özgür Erdem DEMİRAYAK       : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D016)

Sınıf Öğretmeni

                                                            BURSA

Ayfer SÖNMEZ                 : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D001)

Sınıf Öğretmeni

                                                            GİRESUN

Yusuf ÇELİK                 : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D025)

Okul Öncesi Öğretmeni

                                                           İSTANBUL

Canan ÇEVİK                 : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D004)

PDR

Zeynep ULUSOY              : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D026)

PDR

Mukaddes GİRGİÇ            : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D014)

Sınıf Öğretmeni

                                                             İZMİR

Hamdi Gazi ERDEM           : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D009)

Sınıf Öğretmeni

Hülya Sözer KIYMAZ          : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D012)

Okul Öncesi Öğretmeni

Burçin DENERİ              : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D003)

Sınıf Öğretmeni

Su Yağmur ERDOĞAN        : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D022)

Psikolog

KIRKLARELİ

Gülcan HATIR                : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D007)

Özel Eğitim Öğretmeni

                                                             KONYA

Furkan AYDOĞAN            : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D006)

Türkçe Öğretmeni

                                                             MERSİN

Ahmet GÜLSÜN              : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D028)

Psikolog

                                                             ORDU

Hüseyin AZİM               : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D013)

Sınıf Öğretmeni

                                                             TEKİRDAĞ

Fisun Nur GÜNAL            : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D005)

PDR

Pelin Gül KIYAK             : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D018)

Psikolog

                                                             TRABZON

Serpil REİSOĞLU            : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D021)

PDR

Pelin Gül KIYAK             : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D018)

Psikolog

  11. DÖNEM MEZUNLARI

                                                          

                                                              ANKARA

Seher ALPAGUT                : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D024)

Okul öncesi öğretmeni

Duygu KARACA                : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D003)

PDR

Gamze ERTÜRK                : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D006)

Türkçe öğretmeni

Soner SİTTİ                    : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D018)    (Albatros Özel Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı) – 

Matematik öğretmeni

Uğur Can YEŞİLDAĞ            : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D021)    (Albatros Özel Eğitim Merkezi Öğretmeni) – 

Psikolog

Deniz DURMUŞ                : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D001)

Psikolog

Sibel BAKAN                  : (Katılım Belgesi No: 2019/01-M01 : D002)    Sibel Bakan aile olduğu için sertifika verilmemiş, Katılım Belgesi verilmiştir.  

Aile

Deniz DURMUŞ                : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D001)

Psikolog

İclal ERTAŞ                   : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D011)

Dil ve Konuşma Terapisti

Hatice Kübra ERGİN            : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D009)

Psikolog

Lale KARATEPE                : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D013)

Sınıf Öğretmeni

                                                                ADANA

Lerzan kurdak FİLİZ            : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D014)

Okul öncesi öğretmeni

                                                                İSTANBUL

Songül BASMACIER            : (Katılım Belgesi No: 2019/01-M01 : D014) –   Songül Basmacıer İngilizce Öğretmeni olduğu için sertifika verilmemiş, Katılım Belgesi verilmiştir. 

İngilizce öğretmeni

Suzan Bağrıyanık ÖZER         : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D019)

Okul öncesi öğretmeni

Kader Şişko METİN             : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D012)

Okul öncesi öğretmeni

                                                                İZMİR

Şuğayip VAYİÇ                : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D020)

Özel Eğitim Yüksek Lisans

                                                                TRABZON

Günnur ÖZKAN                : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D007)

Sınıf öğretmeni

                                                                KASTAMONU

Esra Ketenoğlu KAYABAŞI      : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D004)

Araştırma Görevlisi

                                                                HATAY

Yüsra MİÇOOĞULLARI          : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D022)

İşitme Engelliler öğretmeni

Harun AYSEVER                : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D008)

Özel Eğitim öğretmeni

                                                                ERZURUM

Sedef ŞIK                       : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D016)

Sınıf öğretmeni

                                                                SAKARYA

Hilmi ÇİL                        : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D010)     (Derneğimiz Sakarya il Temsilcisi)

Sınıf öğretmeni / Okul Müdürü

                                                                 İNEGÖL – BURSA

Fatma ATAN                    : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D005)

Okul Öncesi öğretmeni

Neşe YENİ                      : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D015)

Rehber Öğretmen

                                                                DİYARBAKIR

Doğaç TUNÇ                   : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D002)

Özel Eğitim öğretmeni

12. DÖNEM MEZUNLARI

 (28 OCAK – 01 ŞUBAT 2019 – YOĞUNLAŞTIRILMIŞ EĞİTİM)

Nazire GÖLPINAR :Sertifika No: 2019/02-M07: D015

Özel Eğitim Öğretmeni

Berkay BÖREKÇİ :(Sertifika No: 2019/01-M01 : D003)

PDR

Feryal Gonca DOĞAN :Sertifika No: 2019/02-M07: D005

Özel Eğitim

Sibel ÇELİK :Sertifika No: 2019/02-M07: D017

PDR

Havva Nur POLAT :Sertifika No: 2019/02-M07: D008

PDR

Mehtap BİÇER :Sertifika No: 2019/02-M07: D014

PDR

Seda ÖZCAN : ( Sertifika No: 2019/01-M01 : D003)

Destek Öğretmeni

Ceylan TOKSAĞLAM :Sertifika No: 2019/02-M07: D002

Özel Eğitim

Özce OĞUZ :Sertifika No: 2019/02-M07: D018

PDR

Hilal ODABAŞI :Sertifika No: 2019/02-M07: D009

pdr Uzmanı

Figen CENGİZOĞLU :

Çocuk Gelişimi

Arzu Kaya :SERTİFİKA NO: 2019/1. M:6. D09-01

Çocuk Gelişimi

Uğur HASSAMOĞLU :

Çocuk Gelişimi

Kübra BAĞ :

Çocuk Gelişimi

Miyase TAŞ :

Özel Eğitim Öğretmeni

Ayla YILMAZ : (SERTİFKA NO: 2019/01-M01 : D001)

Türk Dili ve Edebiyatı

Ömer ÇİMEM :Sertifika No: 2019/02-M07: D010

PDR

Sabiha ÇOLAKOĞLU GÜVENÇ :Sertifika No: 2019/02-M07: D013

Psikoloji

Serpil TARCAN :Sertifika No: 2019/02-M07: D016

Özel Eğitim

Filiz PULGÜ :Sertifika No: 2019/02-M07: D006

Özel Eğitim

Dilek MUALLAOĞLU : (SERTİFİKA NO: 2019/1. M:6. D09-03)

Özel Eğitim

Fatma GÜMÜŞ :Sertifika No: 2019/02-M07: D004

Sınıf Öğretmeni

Metin DİVRİNGİ :(Sertifika No: 2019/01-M01 : D0029)

Memur

Hatice AKŞEHİRLİ :Sertifika No: 2019/02-M07: D006

Okul Öncesi Öğretmeni

Peri GÜNAY :Sertifika No: 2019/02-M07: D011

Sınıf Öğretmeni

Rabia BULUT :Sertifika No: 2019/02-M07: D012

Psikolojik Danışman

Ferda ÜZMEZ :

Özel Eğitim Öğretmeni

Mehtap EFE :

Okul Öncesi Öğretmeni


 

Header
Content