Yalnız Değilsiniz Disleksi e-Paneli 8 Ekim'de saat 14.00'te zoom üzerinden yapılıyor.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Engelli ve Yaşlı Himetleri Genel Müdürlüğü ile derneğimiz ortaklığında düzenelenen e-panel bu alandi ülkemizde ilk defa yapılıyor.

Panelimizi;

https://www.youtube.com/channel/UC9KV_IM2zxCRhqUkqA5ZQpQ

YOUTUBE LİNKİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Disleksili ebeveynler ile çocuklarımız için politika üreten bürokratlarımızı yanyana getirecek olan e-panelimizde 33 il'den katılan anne-babalarımız karşılıklı görüş alış-verişinde bulunacaklar.

Bürokratlarımız yaptıkları ve yapacakları çalışmaları doğrudan velilerimize anlatırken, ailelerimizde sahada yaşadıkları deneyimleri aracısız olarak doğrudan bürokratlarımıza anlatma imkanı bulacaklar..

Aile Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, ÖSYM ve Üniversitelerimizin birlikte katılım sağlayarak Disleksi ailelerine yönelik yapacağı bu e-panel Türkiye'de ilk defa gerçekleştirilecektir.

Akademisyenelrimizin de ufuk açacağı e-panelimizde oluşacak talepler listelenerek Bakanlıklarımıza Derneğimiz üzerinden arz edilecektir.

Katılım sağlamak isteyen velilerimiz aşağıdaki linkte yer alan formu doldurarak göndermeleri gereklidir.

FORM LİNKİ;

https://forms.gle/CqVrFvZ6RBHEJm9U8

Katılım kişi sayısı 100 kişi olduğu için kontenjan sınırlı olup, tüm illerden katılım sağlanması hedeflenmektedir. Bu nedenle önce form dolduran kişiler kontenjana dahil edilecektir.

7 yıldır aralıksız olarak gece-gündüz demeden ülke çapında ailelerimize ücretsiz hizmet veren derneğimiz bu çalışmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

DİSLEKSİ ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

. www.disleksidernegi.com

Header
Content